12:22

Zajímalo by mě, jestli si i ostatní obchody zřídí showroom. Měly by, jestli nechtějí zkrachovat....

You Might Also Like

9 komentářů

 1. :-D
  oni showroomy maji ale zvou tam uplne jine lidi, nakupci pro danou lokalitu...
  nechapu co to haemko tak sili...

  OdpovědětVymazat
 2. mě to náhodou přijde fajn, dělají to tak i zahraniční HM a vůbec světově známé bloggerky jsou do showroomů (i jiných značek) zvány často.

  kdyby tebe durduin pozvali, tak by si taky určitě měla radost.

  OdpovědětVymazat
 3. Mám dotaz- nejsi náhodou na fotce v nejnovějším Instinktu? Jsou tam akty z fotopátračky a na jedné fotce s názvem "Olga" je někdo tobě až podezřele podobný :-). Pokud to jsi ty, moc ti to tam sluší :-)
  Mája

  OdpovědětVymazat
 4. a mas to ;-)
  ja rikala ze je to super fotka

  OdpovědětVymazat
 5. Jo, já vím a přiznávám že jsem v Instinktu :-D

  Ono s tím showroomem je to marketingový tah. vůbec bych se nedivila kdyby zanedlouho byly holky zvané na akce do Pařížské...spíše mi přijde fakt divné, že jiným obchodům ještě nedošlo, jakou si takhle, téměř za nic, můžou zajistit reklamu.

  Jinak, mě asi nikdy nepozvou. Hadříky z HM nosím ale nechlubím se jimi :-)

  OdpovědětVymazat
 6. jen by mě zajímalo podle čeho vybíraly holky.proč pozvali třeba někoho, kdo se blogu až tak nevěnuje a napíše jeden článek za dva týdny, počet návštěv ani počet followers nic moc a někoho druhého (teď mám namysli třeba coookies-with-milk nebo Lucy z Acupofstyle), kdo má celkem úspěšný a dobrý blog nepozvou, tohle mi hlava vážně nebere.

  OdpovědětVymazat
 7. budeš ještě přidávat na kurnik-shopa?

  OdpovědětVymazat
 8. Dress Lover : Využívání sociálních sítí k propagaci je velmi chytrej a vlastně i levnej způsob reklamy. Pokud mi někdo napíše, že se mnou inspiroval při nákupech ( ze života ), tak jak je vidět, je to i dost efektivní způsob.

  OdpovědětVymazat