Jurský park v brouzdališti.

21:40

Nuda v Brně nehrozí. Teda, rozhodně nehrozí s Eliškou Kyselkovou, hlavní hvězdou našeho "dream" teamu.

Přála jsem si s ní spolupracovat už docela dávno, ale nakonec mě tahle umělkyně odchytila až na Prague Fashion Weekendu a padly jsme si do oka mnohem více, než jen přes vzkazy na Facebooku.

A proto, že železo je třeba kout dokud je žhavé a taky proto, že ani jedna z nás není zrovna typ, co by se bál dobrodružství...jsme se vrhly na Jurský park.

Kolekce dinosauřích bot od Awkward Collection je prostě neodolatelná. Neodolala Anit, neodolali porotci soutěže na PFW a neodolaly jsme ani my s Eliškou. Díky vstřícnosti návrhářek, vysokému prahu bolesti modelky a taky tomu, že koupací sezona už je dávno za námi, si je na Fashionbooku můžete prohlédnout i vy.
Které jsou podle vás nejlepší?You Might Also Like

7 komentářů

 1. super fotka:)

  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 2. vsechny jsou krasne! mne osobne se nejvic libi ta prvni a druha :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jednoznačně ty první. Jsem ujetá na tyhle vysoké ploché platformy a mrzí mě, že od dětství jsem už takové boty nesehnala (dnes už se říká platforma kdečemu, ale většinou jsou to jen lodičky na platformě a nebo klínek, obří kopyta prostě nejsou!).
  Víc takových bot (klidně i bez dinosaurů :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo! Přesně vím co myslíš. Brečela jsem tehdy dlouho, ale mámu to nezlomilo. Hrozně jsem záviděla kamarádce, která se na svých 10cm hrubých podrážkách od vietnamců nesla jako královna. :-)
   Ty zabijáky ošklivé zase přijdou do módy. Zatím jsou tady tyhle: http://www.solestruck.com/jeffrey-campbell-sporty-navy/index.html
   http://www.solestruck.com/buffalo-1310-2-pink-cheetah/index.html

   :-)

   Vymazat
  2. Jé to je zajímavé, hlavně ta podrážka těch druhých se mi líbí.

   Já jsem byla špunt, tak mi je dovolili, abych neměla komplexy :D

   Vymazat
 4. Krásné fotky! První a třetí jsou nej!

  WorldByBella

  OdpovědětVymazat